Filmowe zaproszenia ślubne


Filmowe zaproszenia ślubne

Filmowe zaproszenia ślubne z pewnością pozostaną na długo w pamięci gości i będą stanowić zapowiedź wspaniałego wydarzenia!

PM_0745

Spędzasz kolejną godzinę w poszukiwaniu niebanalnego pomysłu na zaproszenia ślubne? Jeśli chcesz zrobić wrażenie na swoich gościach na długo przed weselem sięgnij po nowoczesne rozwiązania. Nagranie można udostępnić na portalu społecznościowym lub wysłać drogą mailową.

Dla osób, które nie wyobrażają sobie całkowitej rezygnacji z papierowej wersji, proponujemy inne rozwiązanie – połączenie tradycji z nowoczesnością. Zwyczajne zaproszenie można wzbogacić o QrCode, który przekieruje Waszych gości do linku z nagraniem. Ten bardzo oryginalny i niespotykany pomysł na zaproszenia ślubne z pewnością zaskoczy Waszych gości i sprawi, że z niecierpliwością będą czekać na to wspaniałe wydarzenie, jakim będzie Wasz ślub.
Cena: Do uzgodnienia (500 zł)**

*Cena obowiązuje w Krakowie i bliskiej okolicy ~20km. Jeżeli nagrania będą się odbywać dalej od Krakowa, należy doliczyć koszty dojazdu.
**Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.